Україна має змінити курс для вступу до ЄС — Качинський / Апостроф – останні новини України онлайн

Сейчас читают: 649

Лідер польської опозиційної партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський закликав не підтримувати вступ України до Європейського Союзу, доки Київ, на його думку, не змінить підхід до історичної політики.

Про це повідомляє Polsat News. У листі, адресованому членам партії, Качинський заявив, що у разі перемоги "Права і справедливості" на наступних парламентських виборах політична сила не погодиться на євроінтеграцію України без перегляду її позиції щодо вшанування діячів ОУН та УПА.

За словами політика, Україна не повинна стати членом ЄС, якщо не відмовиться від того, що він назвав "культом Бандери та інших діячів", які, на його переконання, пов'язані зі злочинами проти польського населення.

Качинський також закликав своїх однопартійців використати всі можливі політичні механізми, щоб, за його словами, не допустити реалізації курсу уряду Дональда Туска на підтримку вступу України до Європейського Союзу на "привілейованих умовах".

Читать на apostrophe.ua
Сайт cryptos.tv - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

Трендовые новости

DMCA