Украина штат Монтана курс валют Курс рубля Курс доллара курс евро курс доллара к гривне Курс гривны к доллару Украина штат Монтана

Курс валют НБУ. Евро сдает позиции

Сейчас читают: 903
biz.nv.ua

На 8 ноября, Национальный банк Украины установил официальный курс гривни к американскому доллару на уровне 36,04 грн/$.Курс доллара снизился на 1 коп.Курс евро установлен на уровне 38,48 грн/€.

Он снизился на 24 коп.Новий випуск журналу NV вже у продажу Директор ЦРУ Вільям Бернс написав книжку, яка, на мою думку, має бути обов’язковою для прочитання тими, хто прагне зрозуміти всі важливі події у світі з кінця ХХ століття, зокрема за кулісами дипломатії, міжнародної політики Кирило Буданов, начальник ГУР, — про книгу Невидима сила.

Як працює американська дипломатія Повний текст про улюблені книжки Буданова читайте в номері, що можна придбати тутНовий випуск журналу NV вже у продажу Путін був змушений вбити одного зі своїх найдовіреніших лейтенантів, Пригожина, на очах у всього світу, щоб показати, що він все ще головний.

Це схоже на кінець гангстерського фільму Обличчя зі шрамом, коли Тоні Монтана вбиває свого найкращого друга Борис Джонсон, британський експрем’єр Повне інтерв’ю з Джонсоном читайте в номері, що можна придбати тутНовий випуск журналу NV вже у продажу Європейський Союз з'явився тільки тому, що Захід програв всі війни за свої імперії Тімоті Снайдер, знаменитий американський історик Повне інтерв’ю з Снайдером читайте в номері, що можна придбати тутНовий випуск журналу NV вже у продажу Володимир Зеленський є президентом країни в стані війни понад 600 днів, він неабияк втомився, і я не впевнений, що він настільки жадає влади, що захоче лишитися при владі назавжди Френсіс Фукуяма, зірковий американський політолог і філософ Повне інтерв’ю з Фукуямою читайте в номері, що можна придбати тутТеги:   Курс валют Курс рубля Курс доллара к гривне Курс гривны к доллару Курс доллара Курс евро.

Читать на biz.nv.ua
Сайт cryptos.tv - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

Трендовые новости

DMCA