Долар знову б'є рекорд: офіційний курс НБУ на 28 травня — гривня втрачає позиції

Сейчас читают: 467

Четвертий рекорд за тиждень: долар не збирається зупинятися Національний банк України оприлюднив офіційний курс валют на четвер, 28 травня 2026 року.

І він знову став історичним. Ukrainian Wall уже розповідав, що гривня перебуває під тиском із кінця травня, і нові дані лише підтверджують тривожний тренд.

Офіційний курс долара США до гривні зріс до нового історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, зафіксований 27 травня.

Євро також продовжило зростання, хоча темпи виявилися більш стриманими — європейська валюта рухається вгору слідом за доларом, але без різких стрибків.Що показує міжбанк і як реагує НБУ За даними учасників ринку, попит на валюту на міжбанківському ринку залишається високим.

Читать на ukrainianwall.com
Сайт cryptos.tv - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

Трендовые новости

DMCA