общество курс самит

Безкоштовний курс чеської мови для адаптації дітей з України від 3 до 18 років

Сейчас читают: 142
vinegret.cz

Навчання є безкоштовним за підтримки Міністерства освіти Чеської Республіки та мовного інституту «ICJ».Institut Cizích Jazyků – вже понад 14 років успішно готує абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади Чехії.Наразі, вже третій місяць поспіль, вони надають курси для дітей з України та запрошують і надалі на безкоштовні адаптаційні курси чеської мови.Хто може брати участь у програмі:– діти з України віком від 3 до 18 років (не молодші та не старші), яких не взяли до садочка чи школи– обов’язково має бути віза strpenia або віза тимчасового захистуМета програми:– підтримати адаптацію та соціалізацію українських дітей у чеському середовищі,– підтримувати розвиток мовних навичок, особливо розмовних навичок чеською мовою,– підготувати дітей до вступу до чеських шкіл,– сприяти психічному добробуту та психічному здоров’ю дітей.Програма розрахована на 1 місяць щоденних занять з вересня.

Саме навчання можна буде продовжувати до 3 місяців (до листопада включно).Заняття дітей з 3 до 12 років проходитиме в ігровій формі: руханки та зарядки, пісеньки, різноманітні ігри в одному з найкращих парків Праги – Krtkův svět.

Парк має велику територію з безліччю гойдалок та зон для відпочинку, також є невеликий зоопарк та цирк. Вхід, ігрові зони та цирк будуть безкоштовними для учасників програми.Заняття дітей з 13 до 18 років проходитиме у Prague 1, у самій школі ICJ.Щоб зареєструватися та дізнатися більше переходьте за посиланням https://icj.cz/kursy-dlya-ditey-z-ukrayiny/

Читать на vinegret.cz
Сайт cryptos.tv - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

Трендовые новости

DMCA