WhiteBIT залучає до купівлі NFT Brave Legion задля активізації зборів на ЗСУ та гуманітарку

Найбільша криптовалютна біржа Європи з українським корінням — WhiteBIT — створила спеціальні умови для залучення українців до купівлі козацьких, патріотичних NFT Brave Legion. Мета поширення цих невзаємозамінних токенів — залучення коштів на гуманітарні потреби деокупованих територій та на потреби ЗСУ.

Кожен потенційний покупець патріотичного козацького NFT, який є чи стане клієнтом White BIT, отримає VIP-статус від платформи та знижку на торговельну комісію в розмірі 15% впродовж місяця.

Для того, щоб отримати пропозиційні бонуси від WhiteBIT, покупцеві токена треба бути зареєстрованим на біржі та, за стандартом, мати пройдену процедуру верифікації документів (KYC). Якщо в користувача біржі не пройдена KYC, процедуру можна швидко пройти за допомогою застосунку Дія. Верифікація займе всього кілька хвилин, які потребуються на автоматичну передачу даних від порталу держпослуг — біржі.

Наступними кроками має бути безпосередньо вибір NFT з колекції, що представлена на сайті, купівля обраного токена та обовʼязкове заповнення гугл-форми, куди вводяться деякі дані клієнта біржі для ідентифікації купівлі NFT.

Криптовалютна платформа підтримала ініціативу команди волонтерів ГО «Гуманітарний батальйон» щодо створення цієї патріотичної колекції NFT у вересні поточного року. Команда залучених митців створила Brave Legion — серію з 500 картин, деякі з яких містять логотип WhiteBIT.

90% коштів із купівлі кожного NFT направляються на гуманітарну допомогу в деокуповані міста та вимушеним переселенцям, на закупівлю актуального сезонного військового одягу, військового спорядження та на обслуговування автопарку воїнів Збройних Сил України.

WhiteBIT — це найбільша криптовалютна біржа Європи, яка була створена в українському місті Харків. На поточний момент платформа входить до трьох найкращих біржі за надійністю за даними експертів Cer.live, налічує понад 700 співробітників та експонується в усьому світі. Біржа надає можливість торгувати із кредитним плечем (маржинальна торгівля із кредитом до 20х), пропонує понад 270+ активів та 350 торгових пар, а також працює із гривнею, доларом та іншими фіатними валютами.

Это также будет Вам интересно:
Популярные темы часа: hidehomeWhiteBITкриптовалютаНовости
iMag.one - Самые важные новости достойные вашего внимания из более чем 300 изданий!